„AHOJ MORSKA PRZYGODO!” – FILIA

Utworzono: czwartek, 11 styczeń 2018

Ferie Filia

W tym roku w Filii nr 1 podczas ferii zimowych odbyły się zajęcia a tematyce morskiej.

„POZDROWIENIA Z POLSKI”I „KOKARDA NARODOWA NA ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI” – KONKURSY PLASTYCZNE I WYSTAWA

Utworzono: wtorek, 13 listopad 2018

Konkursy plastyczne pt. „Pozdrowienia z Polski" oraz „Kokarda Narodowa na Święto Niepodległości" zostały zorganizowane przez Filię nr 1, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

„TAJEMNICE DRZEW – OKO W OKO Z PRZYRODĄ” - KONKURS PLASTYCZNY – ODDZIAŁ

Utworzono: wtorek, 10 kwiecień 2018

Poniżej regulamin konkursu do pobrania.

„TAJEMNICE DRZEW” – KONKURS PLASTYCZNY I WYSTAWA

Utworzono: piątek, 18 maj 2018

W Konkursie adresowanym do dzieci klas II – IV wzięło udział 100 uczestników. Oceny prac dokonało jury w składzie Lesław Kasprzycki – przewodniczący, Barbara Macuga, Katarzyna Graczyk, Halina Majewska.

BARBARA DELIMAT – SPOTKANIE AUTORSKIE – GALERIA „FORMAT”

Utworzono: wtorek, 06 marzec 2018

Na dzisiejszym spotkaniu gościliśmy Panią Barbarę Delimat, niezwykle utalentowaną bolesławiecką artystkę. Zajmuje się tkaninami, malarstwem i rysunkiem (tuszem).

Biblioteka nieczynna od 6 sierpnia 2018 r.

Utworzono: piątek, 13 lipiec 2018

CEZARY HARASIMOWICZ – SAGA CZYLI FILIŻANKA, KTÓREJ NIE MA – CIK „ORZEŁ”

Utworzono: środa, 02 maj 2018

Cezary Harasimowicz - pisarz, aktor i scenarzysta – wnuk majora Adama Królikiewicza, Legionisty, syn słynnej aktorki Krystyny Królikiewicz.

DANUTA MAŚLICKA - PARAWAN I FOTOGRAFIA - WYSTAWA – GRUDZIEŃ 2018 / STYCZEŃ 2019

Utworzono: wtorek, 11 grudzień 2018

Danuta Maślicka, doskonale znana mieszkańcom Bolesławca, wieloletni pedagog, dyrektor Bolesławieckiego Ośrodka Kultury.

DYREKTORKA WACŁAWA SKAWIŃSKA NIE ŻYJE

Utworzono: piątek, 06 lipiec 2018

Z ogromnym smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci Pani Wacławy Skawińskiej.