Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Prowadzacy

W Akademii Młodego Programisty pod czujnym okiem Instruktora uczymy się programować roboty, tak by nimi sterować... a potem to już tylko jazda przed siebie, do tyłu, slalom między słupkami na wyścigi.

Dziękujemy Laboratorium Kreatywności za świetne warsztaty i czekamy na kolejne.

Więcej…

 

Okladka biblik

„Piękno jest jak słońce - wszystko opromienia i nawet to, co jest nijakie. W jego blasku zdaje się być ładniejsze. Powiadają, że ludzie dobrzy są piękni. Ale czy to prawda?"

Więcej…

 

Plakat

Dziś zabawiliśmy się w młodych grafików. Nikola i Karolina – praktykantki z ZSE w Bolesławcu przygotowały ciekawą prezentację na temat programów graficznych (m. in. Adobe Photoshop, Ilustrator, inDesigne, Gimp, Canva, Pixlr, Autodesk sketchBook, Inkscape).

Więcej…

 

Naglowek

Zwieńczeniem warsztatów realizowanych w Nadleśnictwie Bolesławiec był konkurs wiedzy pn. „Las bliżej nas", który został przeprowadzony w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy.

Więcej…

 

Plakat

Podczas warsztatów animacji poklatkowej zaprezentowane zostały techniki animacji z wykorzystaniem smartphone'ów, które każdy z nas musiał przynieść ze sobą. Zainstalowaliśmy na nich darmową aplikacją Stop Motion Studio, a następnie obejrzeliśmy kilka fragmentów filmików animowanych.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi