Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

biblik PotworyKsiazkowe

Na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci gościem była panią Katarzynę Zych. Jest ona autorką bajek modułowych i założycielką Wydawnictwa Bajkopis, a przyjechała do nas z synkiem Natanem, bez którego żadna bajka nigdy by nie powstała.

Więcej…

 

Plakat

24 kwietnia 2019 r. odbyło się otwarcie wystawy interaktywnej, będącej częścią ogólnopolskiej akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, zorganizowanej z okazji obchodów rocznicy wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim. Wydarzeniu towarzyszy hasło „Łączy nas pamięć!" które podkreśla siłę wspólnoty, znaczenie solidarności, potrzebę dialogu ponad podziałami.

Więcej…

 

Plakat

Załączniki:
Pobierz (Regulamin_Kwiaty_Konkurs.pdf)Regulamin_Kwiaty_Konkurs.pdf[Regulamin konkursu]
 

BP

Wystawa „Bolesławianki – pokażcie się" powstała z inicjatywy Bolesławieckiego Stowarzyszenia Kobiet IN GREMIO. Myślą przewodnią jest zaprezentowanie różnorodnych talentów i pasji mieszkanek naszego miasta.

Więcej…

 

VegeFani

Co warto jeść, a czego lepiej unikać w codziennej diecie, żeby ustrzec się przed nowotworem? Jak wygląda najnowsza piramida zdrowego żywienia? Jak pozbyć się toksycznych substancji z warzyw i owoców? Tego wszystkiego członkowie Klubu Vegefani mogli się dowiedzieć podczas spotkania z dietetyczką – Justyną Buczkowską. Wykład uświadomił nam, że zbilansowana dieta i codzienna porcja ruchu są niezwykle ważne dla zdrowego stylu życia. Wzbogaceni o taką wiedzę łatwiej będziemy mogli poruszać się w meandrach dietetyki, a chaos informacyjny w tej dziedzinie nie będzie już nam taki straszny.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi