Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

DRekosz

Większość z nas bardzo lubi rozwiązywać zagadki, ale nie zawsze jest to prosta zabawa, dlatego możemy sobie wyobrazić ile trudu i pracy trzeba włożyć, by wymyślić ciekawą, intrygującą czytelnika zagadkę literacką.

Więcej…

 

JanPawelII

W nawiązaniu do bliskiej kanonizacji bł. Jana Pawła II – przedstawiona została prezentacja multimedialna, która przypomniała postać Karola Wojtyły, jego życie, twórczość i drogę do Watykanu. W spotkaniu wzięli udział głównie członkowie Klubu „Carpe Diem".

Przedstawiono przebieg pontyfikatu, podróże apostolskie oraz wybrane wypowiedzi i cytaty.

Więcej…

 

DRekosz

To był prawdziwy wieczór magii... słów, a gość prowadzący spotkanie, Pan Dariusz Rekosz, okazał się niezwykłym sztukmistrzem słowa.

Więcej…

 

 pisanki

Spotkanie upłynęło już w nastrojach świątecznych. Podczas krótkiej prezentacji poznaliśmy tradycje wielkanocne, wśród których były
i takie, które obchodzone są jedynie w niektórych rejonach naszego kraju: dziady śmigustne, Siuda Baba, wieszanie Judasza, Jezusek Palmowy.

Więcej…

 

Plakat2

Zapraszamy do udziału w Konkursie i zapoznania się z Regulaminem.

Załączniki:
Pobierz (Filia_Regulamin_Czytam.pdf)Regulamin[Czytam.pdf]
 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi