Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Wszystkich, którzy jeszcze nie korzystają z ibuków zapraszamy po kody dostępu.

 

TUTAJ można sprawdzić nową listę dostępnych tytułów.

LogoIbukLibra

Zarejestrowani czytelnicy mogą uzyskać kod drogą mailową. PIN-y są wydawane bezpłatnie czytelnikom zapisanym do naszej biblioteki. Rejestrację i logowanie do platformy IBUK Libra mogą ułatwić filmiki instruktażowe przygotowanych przez Wydawnictwo PWN - dostawcę usługi.

Więcej…

 

Plakat

Wystawa prac plastycznych powstałych na kanwie bajek, z którymi zapoznały się dzieci w trakcie spotkań, stanowi końcowy efekt projektu edukacyjnego przeprowadzonego wspólnie z Powiatowym Zespołem Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu.

Koordynatorem przedsięwzięcia była Patrycja Pilarczyk-Sokołowska. Wzięli w nim udział uczniowie pięciu klas szkoły podstawowej.

Więcej…

 

czolowka

W Dniu Bibliotekarza i Bibliotek – 8 maja 2014 – zaprosiliśmy naszych młodych czytelników na spektakl pt. „Magiczna Księga" w wykonaniu aktorów Teatru Profilaktyki i Edukacji MASKA z Krakowa.

Więcej…

 

Sztaudynger

Z poezją Jana Izydora Sztaudyngera było nam majowo i frywolnie. Poeta znany jest głównie z fraszek, ale pisał także wiersze dla dzieci oraz wspomnienia. Jego pasją było lalkarstwo.

Więcej…

 

Biblik CKapturek

Jednym z największych światowych „hitów" bajkowych jest na pewno opowieść o przygodach dziewczynki w czerwonym kapturku. Na spotkaniu nasz gość Pani Eugenia Wolska – prezes Klubu „Carpe Diem" przeczytała nam fragment Czerwonego Kaptura w języku braci Grimm, czyli po niemiecku. Już wiemy, że: Babcia to Oma, Las – Wald, Wilk – Wolf, Koszyk – Korb, a Czerwony Kapturek to Rotkäppchen.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi