Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Ferie2017Filia

Zapraszamy dzieci w okresie ferii zimowych: 14.02.2017 –17.02.2017 od godz. 12:00
na zajęcia pod wspólnym tytułem: „Smoki i inne maszkary w naszych baśniach i legendach"

Więcej…

 

CPCD

CPCD2

Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka po raz kolejny została nagrodzona w tegorocznej edycji Konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię "Cała Polska czyta dzieciom" za rok szkolny 2015/2016. Znaleźliśmy się w gronie siedemnastu wyróżnionych bibliotek w kraju.

 

Zembaty

Maciej Zembaty to poeta, satyryk, scenarzysta oraz tłumacz. Szczególnie zanany jest z tłumaczeń utworów Leonarda Cohena, przełożył ok. 60 utworów tego słynnego kanadyjskiego barda.

Więcej…

 

ZaczarowaneNozyczki

Mały chiński chłopiec zabrał nas w literacką podróż do dalekiej krainy. Liu Chu mieszkał wraz z rodzicami w małej chatce, na skraju błękitnego jeziora.

Więcej…

 

plakat

Nie bądźcie grzeczni !
To jedno z pierwszych zdań wypowiedziane przez naszego gościa do młodej widowni wzbudziło lekką konsternację, pewnie szczególnie wśród dorosłych. Natomiast rozwinięcie tej myśli spodobało się już wszystkim: Bądźcie zwyczajnie kulturalni, dyskutujcie, ale konstruktywnie, miejcie własne zdanie, ciekawość świata.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

WBL

IbukLibra

LogoJBC

Legimi