Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Plakat

Więcej…

 

kv

15 lutego 2019 r. członkowie Klubu Vegefani rozpieszczali swoje podniebienia roślinnymi smakołykami. Niekonwencjonalne wypieki z użyciem pomidorów czy batatów wzbudziły zainteresowanie, a wspaniały smak utwierdził wszystkich w przekonaniu, że tego typu słodkości nie pozostają w tyle w stosunku do tradycyjnych wyrobów cukierniczych.

Więcej…

 

I

Dzisiaj ponownie odwiedził nas Pan Wojtek z firmy EDUza ze swoimi sześcionożnymi podopiecznymi. Wśród nich znalazły się: karaczany, patyczaki, straszaki, larwy chrząszcza brązowego czy też ogromne chrząszcze Titany. Nie obyło się bez krzyku ale daliśmy sobie radę. Dowiedzieliśmy się jak zbudowane są owady, a co najważniejsze przyjrzeliśmy im się z bliska przez lupę, a nawet z bardzo bliska przez mikroskop. Przekonaliśmy się do owadów, a z niektórymi - Czarkiem i Mariolą - udało nam się zaprzyjaźnić.

Więcej…

 

I

Na dobry początek spotkania pobudziliśmy nasze kubki smakowe przeróżnymi produktami, były wśród nich: cytryna, ogórek kiszony, czekolada, pomarańcza, winogrono oraz wiele innych smaków. Tylko najbardziej odważni decydowali się na to wyzwanie, ponieważ oczy osoby która odgadywała musiały być przesłonięte szalikiem. Później komponowaliśmy deser z bitej śmietany, owoców i przeróżnych innych dodatków.

Więcej…

 

I

Dzisiaj odbyła się druga część rozgrywek pomiędzy drużynami. Trzeba było dobrze kombinować aby zespołowo uzyskać jak najwięcej punktów. Łączyliśmy kropki z liczbami na czas, uzupełnialiśmy sudoku, co okazało się nie lada wyzwaniem. Jak się okazało nie wszyscy podołali zadaniu. Ciekawym punktem programu była drużynowa gra Państwa Miasta.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi