Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

Sidorowicz

Pan Grzegorz Sidorowicz pokazał nam na warsztatach fotografii otworkowej jak zrobić własnoręcznie aparat tak, by "zmieścić" w nim świat widziany przez dziurkę... po igle. Pan Grzegorz jest autorem kilkudziesięciu wystaw fotograficznych, uczestnikiem wielu plenerów i wystaw zbiorowych w kraju i za granicą.

Więcej…

 

Podbylska

Więcej…

 

Ferie Filia

W tym roku w Filii nr 1 podczas ferii zimowych odbyły się zajęcia a tematyce morskiej.

16.01
Osiem macek, jedna głowa Ty się lepiej przed nią schowaj ...

Ośmiornice są dziwnymi stworzeniami, ale przekonaliśmy się dzisiaj, że w morskich głębinach żyje mnóstwo równie dziwnych i przerażających stworzeń. Groźne ryby, kraby, a nawet ssaki.
My wykonaliśmy nasze ośmiornice z kawałków tkanin oraz innych materiałów. Zadanie nie było łatwe, dla niektórych największym wyzwaniem było plecenie warkoczy, a trzeba było upleść ich aż osiem, bo macki ośmiornicy powstały z warkoczy. Okazało się że ośmiornice wcale nie muszą być groźne, nasze wyglądają całkiem sympatycznie.

Więcej…

 

Ferie Oddzial1a

Zapisy już trwają!
Zapraszamy dzieci w okresie ferii zimowych na następujące zajęcia pod wspólnym tytułem: „Z NAUKĄ NA WESOŁO” CZYLI FERIE NIEBANALNE BO EKSPERYMENTALNE:

Więcej…

 

DoktorDolittle

Wszyscy znają doktora, który rozmawia ze zwierzętami. Doktor Dolittle jest bohaterem cyklu powieści autorstwa Hugh Loftinga oraz licznych adaptacji filmowych tych książek. We wrześniu 2017 r. przypadła 70 rocznica śmierci angielskiego pisarza, który stworzył tego bohatera. Z tej okazji ogłosiliśmy konkurs plastyczny na komiks inspirowany tą ciekawą postacią adresowany do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi