Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

1Pocztowka 2Kotylion

Konkursy plastyczne pt. „Pozdrowienia z Polski" oraz „Kokarda Narodowa na Święto Niepodległości" zostały zorganizowane przez Filię nr 1, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Załączniki:
Pobierz (Protokol.pdf)Protokol.pdf[Protokół]

Więcej…

 

Chcecie się dowiedzieć jak wygląda drukowanie w 3D? Chcecie sami coś wydrukować? Przyjdźcie koniecznie do Centrum Wiedzy w poniedziałek 19 listopada. Trwają zapisy na zajęcia w godzinach: 14.00 oraz 15.00, pod numerem telefonu 75 612 13 88.

3D-plakat

 

sf plakat

Klub Sfera Fantasy działający przy Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Wiedzy w Bolesławcu zaprasza Graczy RPG na kolejną sesję. Zakupione zostały nowe podręczniki do gry "Warhammer" (Almanach Mistrza Gry, Bestiriusz Starego Świata, Królestwo Magii, Księga Zasad) oraz komplety kości w różnych kolorach.

Więcej…

 

W piątek, 9 listopada, w naszej bibliotece z ożywieniem rozmawialiśmy o gotowaniu. Padły porady w jaki sposób uzyskać niskim kosztem mąkę gryczaną lub owsianą, jak zaoszczędzić na czasie podczas sporządzania roślinnych posiłków i czym się różni tempeh od tofu. Dyskusja ta odbywała się podczas inauguracji Klubu Vegefani. Rozmowy toczyły się w kameralnej atmosferze i towarzyszyło im przeglądanie kulinarnych książek zgromadzonych w zbiorach biblioteki oraz w naszych prywatnych kolekcjach.

Więcej…

 

Plakat

Interesujesz się robotami, nowymi technologiami? To zajęcia dla ciebie!

Zajęcia z programowania, w dwóch grupach wiekowych, poprowadzą przedstawiciele firmy TwójRobot.pl.

Zapraszamy dzieci wieku 6-8 lat oraz 9-11 lat do zapisu!

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi