W VI edycji konkursu organizowanego przez Towarzystwo Miłośników Bolesławca "MOJA MAŁA OJCZYZNA" wzięło udział 63 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Twórczość oceniano różnicując według stopnia szkoły - z podziałem na kategorie: prace literackie oraz plastyczne.

Werdykt jury :

    • Prace literackie:
    • I miejsce - Mateusz Prokowski - SP nr 1
    • I miejsce - Mihaly Balogh - SP nr 1
    • II miejsce - Angela Kijowska - SP nr 1
      Prace plastyczne:
    • I miejsce - Aneta Ostrycharz - SP nr 2
    • II miejsce - Patrycja Nakonieczna - SP nr 1
    • III miejsce - Jarosław Kojder - SP nr 2
  • SZKOŁY PODSTAWOWE Specjalne wyróżnienie otrzymała najmłodsza uczestniczka konkursu Anna Roman (SP nr 1) oraz Dorota Tkacz (SP nr 2).
    • Prace literackie:
    • I miejsce - Monika Ziobro - GS nr 3
    • I miejsce - Robert Mróz - GS nr 2
    • II miejsce - Maja Pluszczewicz - GS nr 2
      Prace plastyczne :
    • II miejsce - Jagoda Siegień - GS nr 2
    • II miejsce - Anna Górnik - GS nr 2
    • III miejsce - Agnieszka Działo - GS nr 2
  • GIMNAZJA Wyróżnienie specjalne uzyskał Michał Walek z Gimnazjum Prywatnego
    • Prace literackie:
    • I miejsce - Nina Fijałkowska - I LO
      Prace plastyczne :
    • I miejsce - Kamila Śliwińska - I LO
    • II miejsce - Nina Fijałkowska - I LO
    • II miejsce - Jacek Andruszko - ZSOiZ
    • II miejsce - Angelina Gogulska - ZSOiZ
    • III miejsce - Agnieszka Zawrotniak - ZSOiZ
  • SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE Wyróżnienie specjalne otrzymały siostry Ilona i Iwona Piestrzyńskie z Zespołu Szkół Budowlanych.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I JEDNOCZEŚNIE KIERUJEMY POD ADRESEM ICH OPIEKUNÓW SZCZEGÓLNE SŁOWA UZNANIA !
    Nagrodzone prace plastyczne w porządku alfabetycznym:
  • Jacek Andruszko
  • Jacek Andruszko
  • Agnieszka Działo
  • Nina Fijałkowska
  • Angelina Gogulska
  • Anna Górnik
  • Jarosław Kojder
  • Patrycja Nakonieczna
  • Aneta Ostrycharz
  • Jagoda Siegień
  • Kamila Śliwińska
  • Agnieszka Zawrotniak