Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but z_ycia_biblioteki/2016/MariuszKurc/G1 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/z_ycia_biblioteki/2016/MariuszKurc/G1.

Uwaga

MARIUSZ KURC – „CZŁOWIEK W DRODZE, WŁASNE ŚWIADECTWO” – CIK „ORZEŁ”

Utworzono: sobota, 12 marzec 2016

W dzieciństwie doświadczony życiem w patologicznym środowisku, mający problemy tak w szkole, jak i w domu.

Po latach okazał się być człowiekiem, który nie tylko oparł się presji złego otoczenia, ale też niesie innym przestrogę i motywację. Niegdyś - nieuk, kombinator i malkontent, dziś - silny, świetnie wykształcony, zdeterminowany.

Podróżuje (w większości autostopem) od wielu lat. Najdalej dotarł do Australii. Odwiedził prawie 100 krajów - między innymi Indie, Chiny, Afganistan, Pakistan, Indonezję. Filmuje ludzi i ich życie codzienne oraz sytuacje jakie tworzą. Zwraca uwagę na więzi ich łączące, na radości i trudności często wynikające z sytuacji politycznej i gospodarczej.

Historia Mariusza Kurca jest świadectwem wielkiej siły ludzkiego charakteru, która chroni przed nałogami i apatią oraz umożliwia walkę z własnymi słabościami i przeciwnościami losu.

Na spotkaniu:
Relacja Telewizji Bolesławiec