CZERWONY KAPTUREK – ODDZIAŁ

Utworzono: wtorek, 07 marzec 2017

To już niestety ostatni dzień ferii w bibliotece, ale za to obfitujący w atrakcje.

Zawitali do nas członkowie pracowni teatralnej "hallo grupa" działającej w CIK „Orzeł" BOK-MCC w składzie: Pani Łucja Mielczarek i Pan Marek Pietraszkiewicz. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Czerwony kapturek" na podstawie wiersza Jana Brzechwy a przygotowane pod kierownictwem Pani Urszuli Frąszczak-Matyjewicz.

Pani Łucja i Pan Marek mistrzowsko przeczytali wiersz Jana Brzechwy z podziałem na role a Pani Urszula animowała tekst własnoręcznie przygotowanymi kukiełkami. W ten sposób mogliśmy usłyszeć i zobaczyć znaną bajkę w nowej aranżacji, która bardzo nam się spodobała.

Tradycyjnie na zakończenie ferii każdy z uczestników otrzymał w ozdobnej torbie wszystkie prace, które zostały wykonane w trakcie tych dwóch tygodni. Wszyscy wyszli uśmiechnięci i zadowoleni.
Tymczasem z wami się żegnamy i na następne ferie zapraszamy ! :)