Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

PostHeaderIcon Z życia biblioteki 2019

PlakatWakacje

 

Ilustracja

Studio filmów animowanych w naszej Akademii Bystrzaka prężnie działa. Jako operatorzy tym razem tworzyliśmy filmy 3D, co dało niesamowite efekty. Niektórzy z nas nawet pokusili się o nagranie dźwięku, inni z kolei robili ujęcia z różnych perspektyw!

Warsztaty animacji poklatkowej wymagają dużo cierpliwości.

Brawa dla wytrwałych! Tworzy nam się świetna ekipa filmowa.

Zapraszamy na kolejne zajęcia już w lipcu.

Więcej…

 

Plakat2

W czwartek, 13 czerwca, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kwiaty-cud natury". Zadaniem każdego uczestnika było samodzielne wykonanie pracy plastycznej inspirowane obserwacją świata kwiatów, które będą potrafili nazwać, z wykorzystaniem dowolnej techniki.

Więcej…

 

LogoIbukLibra

Nasza biblioteka, podobnie jak w latach ubiegłych, oferuje bezpłatne kody dostępu do platformy Ibuk Libra.

Zachęcamy do odbioru PIN-ów w naszej bibliotece (we wszystkich działach) i korzystania z bogatej listy książek elektronicznych. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce Ibuk Libra znajdującej się TUTAJ

Uwaga! Wszystkie Piny aktywne do kwietnia 2019 zostały przedłużone na kolejny rok i czytelnicy, którzy taki PIN otrzymali nie muszą pobierać nowych pinów.

 
Więcej artykułów…
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi