Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

StrefaVR

Zapraszamy na pokaz wirtualnej rzeczywistości, który przeniesie nas w świat rzeczywisty lub fikcyjny, wykorzystując wszystkie zmysły. Świetna zabawa gwarantowana!

 

Więcej…

 

Vegefani

Dnia 23 listopada 2018r. członkowie Klubu Vegefani spotkali się, aby porozmawiać o przepisach świątecznych w wydaniu roślinnym. Inspiracji dostarczyli autorzy znanych książek oraz blogerzy, a publikacją przewodnią było „Zielone Boże Narodzenie" Karoline Jönsson. Klubowicze nie tylko zapoznali się z nowymi sposobami przyrządzania świątecznych potraw, ale również opowiadali o swoich tradycjach kulinarnych i zdradzali arkana swojej pracy w kuchni. Dzięki takiej wymianie doświadczeń spotkanie było bardzo udane i zachęciło uczestników do eksperymentów w domowej gastronomii.

Więcej…

 

MediaSp

Dzięki inicjatywie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubaniu, w naszej placówce odbyło się szkolenie „Media społecznościowe jako nowy sposób promocji biblioteki. Atrakcyjny bibliotekarz w nowoczesnej bibliotece", prowadzone przez Panią Martę Kryś z firmy GoodBooks.

Więcej…

 

WarsztatyDruk3D

W warsztatach z druku 3D wzięli udział uczniowie klas 4-7 szkół podstawowych oraz mieszkańcy naszego miasta.

Na zajęciach pn. "Świat w trójwymiarze" poznali oni najpopularniejsze technologie druku 3d – ich wady, zalety, zastosowania.

Więcej…

 
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi