Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

PostHeaderIcon Z życia Biblioteki - archiwum 2014

Baner

Z przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka po raz kolejny została nagrodzona w tegorocznej edycji Konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię "Cała Polska czyta dzieciom".

Więcej…

 

czolowka 

„Dziewczynka z zapałkami" J. Ch. Andersena zapoczątkowała „Paradę bajek" – projekt edukacyjny organizowany we współpracy z Powiatowym Zespołem Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu, a skierowany do uczniów starszych. Celem tego projektu jest zapoznanie z bogactwem literatury dziecięco-młodzieżowej wspierającej kształtowanie właściwych wzorców postaw i zachowań, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami i uczuciami, rozwijanie wrażliwości estetycznej, kształtowanie optymizmu i wiary w siebie.

Więcej…

 

J Nowicki

Znakomity aktor dał się tym razem poznać jako interesujący pisarz.

Świetne spotkanie! Skłaniające do poważnych refleksji, ale i szczerego uśmiechu ...

„Masz ten czar nienabyty, niewyćwiczony i dla większości śmiertelników nieosiągalny. Talent, który jest poza sztuką, poza aktorstwem i poza literaturą. Na czym to dokładnie polega, nie wie nikt, z grubsza polega to na tym, że każdy, kto się z Tobą zetknie, chce z Tobą być, chce z Tobą obcować, chce słuchać tego, co mówisz [...]" Jerzy Pilch

Więcej…

 

 Okladka

Spotkanie z Danutą Grechutą i Jakubem Baranem, autorami książki „Marek. Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty" było połączone z prezentacją zdjęć, filmu i pobrzmiewającą w tle muzyką.
Niezwykle interesujące, poruszające, budzące wiele wspomnień i niezapomniane.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi