Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

PostHeaderIcon Z życia Biblioteki - archiwum 2004

17 grudnia w Galerii "Format" odbyła się promocja książki "Ks. Paul Sauer 1892-1946. Materiały konferencyjne". Publikacja obejmuje materiały zaprezentowane na sesji naukowej poświęconej pamięci ostatniego proboszcza niemieckiej parafii katolickiej w Bolesławcu.

Więcej…

 

Ekspozycja jest przeniesieniem wystawy zaprezentowanej po raz pierwszy w Dolnośląskim Centrum Fotografii "Domek Romański" we Wrocławiu. Powstała w związku z setną rocznicą urodzin jednego z najwybitniejszych klasyków literatury współczesnej i obchodami ROKU GOMBROWICZOWSKIEGO uchwalonymi przez Sejm RP.

Więcej…

 

Piątego listopada w Galerii "FORMAT" miało miejsce kolejne wydarzenie wpisujące się w obchody VII Bolesławieckich Dni Kultury Chrześcijańskiej.

Więcej…

 

TADEUSZ BIŁOZOR urodził się w 1945 roku we Lwowie. Jeleniogórzaninem jest od roku 1946. Fotografię obdarzył prawdziwie "młodzieńczym", pierwszym uczuciem i pozostaje jej wierny do dziś. Stale doskonaląc warsztat, poszerzając krąg zainteresowań osiąga coraz większe mistrzostwo doceniane przez licznych odbiorców i honorowane prestiżowymi nagrodami w kraju i za granicą.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi