Polish Belarusian Croatian Czech Danish English Estonian Finnish French German Italian Latvian Norwegian Portuguese Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Increase Font Size Option 5 Reset Font Size Option 5 Decrease Font Size Option 5

PostHeaderIcon Z życia Biblioteki - archiwum 2009

Coraz bliżej Boże Narodzenie, czekamy na nie z niecierpliwością - to najmilsze święta w roku. W tej atmosferze oczekiwania odbyło się spotkanie w bibliotece przy choince. Wzięły w nim udział dzieci ze świetlicy terapeutycznej MOPS. Podczas spotkania przypominaliśmy sobie tradycje związane z Bożym Narodzeniem, wybieraliśmy potrawy na wigilijny stół, a także śpiewaliśmy kolędy. Na zakończenie były drobne upominki od św. Mikołaja.

Wesołych Świąt !

Więcej…

 

Wydarzenie to stanowiło symboliczną inaugurację działalności w nowych warunkach - po realizacji zadania pn. TERMOMODERNIZACJA MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ w BOLESŁAWCU

Więcej…

 

Zapraszamy na wystawę - ciekawych, niezwykłych, wykonanych różnorodnymi technikami plastycznymi - prac przygotowanych przez uczniów Powiatowego Zespołu Szkół Specjalnych w Bolesławcu.

Więcej…

 

Konkurs został ogłoszony z okazji pięknego jubileuszu obchodzonego 26 października 2009 roku przez znaną i niezwykle przez dzieci lubianą pisarkę Wandę Chotomską.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Szukaj

Szukaj_w_katalogu

aleph

ExLibrisPrimoL

Ebooki

IbukLibra

LogoJBC

Legimi