Zaproszenie na angielskie konwersacje

Utworzono: piątek, 01 kwiecień 2022 Drukuj E-mail

Zapraszamy na Angielskie Czwartki – spotkania (głównie dla seniorów, ze względu na porę) z językiem i kulturą angielską.

• Dla tych, którzy znają lub uczyli się języka angielskiego, ale brakuje im okazji żeby go używać.
  • Dla tych, którzy mają czas w południe i chcieliby mile spędzić go w angielskim klimacie.
  • Dla tych, którzy tęsknią za angielską herbatką lub amerykańską kawą… a przede wszystkim za brzmieniem angielskiej mowy.
  • Dla tych, którzy chcieliby spotkać gości z USA, a może i z innych krajów.

Spotkanie inauguracyjne odbędzie się w czwartek, 7 kwietnia 2022 o godz. 12.00 w bibliotece.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 75 61 21 387.

We invite you to English Thursdays - meetings (mainly for seniors, due to the time) with the English language and culture.

• For those who know or have learned English, but lack the opportunity to use it.
  • For those who have time at noon and would like to spend it in an English atmosphere.
  • For those who miss English tea or American coffee… and most of all the sound of English speech.
  • For those who would like to meet guests from the USA, and maybe from other countries.

The kick-off meeting will be held on Thursday, April 7, 2022 at 12.00 in the library.

Additional information at the phone number 75 61 21 387.