Paryż na każdą kieszeń

Utworzono: wtorek, 04 styczeń 2022 Drukuj E-mail

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie Paryż na każdą kieszeń  - 13 stycznia 2021 r. (czwartek!) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Paris sans se ruiner -  le jeudi 13 janvier à 17 heures

Nasz temat to wizyta w Paryżu. Co, gdzie i jak zwiedzać, jak możemy wydać mniej, a zobaczyć więcej, co możemy obejrzeć za darmo. Na te i inne paryskie pytania, będziemy odpowiadać na naszym spotkaniu. Spojrzymy na Paryż praktycznie, ale nie zabraknie chwil na zachwyt dla pięknego miasta, jego miejsc symbolicznych, wielkich dzieł sztuki i uroczych zakamarków.

Zapraszamy na popołudnie z magią Paryża wszystkich miłośników podróży, stolicy Francji, kultury francuskiej, języka francuskiego, a także tych, którzy chcą po prostu miło spędzić czas.

Przyjdźcie do nas, czekamy na Was! On vous invite, on vous attend !

Pary na kad kiesze Paris sans se ruiner