×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but dkk/2019/Czary4Ryb/G1 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/dkk/2019/Czary4Ryb/G1.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

CZARY CZTERECH RYB – STARE I NOWE HITY BAJKOWE – DKK DLA DZIECI – 29.05.2019

Utworzono: czwartek, 30 maj 2019 Drukuj E-mail

„Piękno jest jak słońce - wszystko opromienia i nawet to, co jest nijakie. W jego blasku zdaje się być ładniejsze

. Powiadają, że ludzie dobrzy są piękni. Ale czy to prawda?"

Na dzisiejszym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci czytaliśmy baśń Czary czterech ryb ze zbioru Europa pełna baśni. Jest to niesamowicie przepiękna historia o Tako, który nie był urodziwy, na dodatek biedny jak mysz kościelna. Jednak to nie przesłoniło jego prawdziwego piękna, czyli dobrego serca. Poprzez jego historię dowiedzieliśmy się, że piękno nie jest na zewnątrz, tylko siedzi ono w nas. Dzięki miłości małżonki, dobroci i szczerego serca piękno zagościło na twarzy Tako, tak jak przewidywała to jego mama. W każdym z nas kryje się piękno, tylko trzeba umieć je dostrzec.

Na zakończenie zajęć każdy z nas stworzył przepiękną rybkę. Było mega błyszcząco ;)

{gallery}dkk/2019/Czary4Ryb/G1{/gallery}

Odsłony: 4605

Popularne artykuły