×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /dkk/2020/DKKDzieci/CzyMogeSiePrzytulic/G1 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/dkk/2020/DKKDzieci/CzyMogeSiePrzytulic/G1.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

„Czy mogę się przytulić?”. Rozmowy o smutku

Utworzono: środa, 05 luty 2020 Drukuj E-mail

Na ostatnim spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci, rozmawialiśmy o tym czym jest smutek i jak się czujemy się, gdy nikt nie ma dla nas czasu. W książce Czy mogę się przytulić? E. McLaughlina i P. Dunbara z jednej strony spotykamy jeża, z drugiej – obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają...? Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? Jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę? I co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają...? O tym wszystkim można przeczytać w książce, która ukazała się nakładem wydawnictwa Mamania. Serdecznie zachęcamy, aby po nią sięgnąć.

{gallery}/dkk/2020/DKKDzieci/CzyMogeSiePrzytulic/G1{/gallery} 

Odsłony: 4475

Popularne artykuły