DKK dla dzieci "Megabombkowy Hotel Gwiazdkowy"

Utworzono: czwartek, 30 grudzień 2021 Drukuj E-mail

 

21 grudnia 2021 r. odbyło się już ostatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci "Czytam... bo lubię!".

Przeczytaliśmy opowiadanie pt. "Megabombkowy Hotel Gwiazdkowy" - cudownie świąteczną opowieść o radości płynącej z niespodzianek. Bohaterem opowieści jest Misiek, który przygotowuje się na spokojne, leniwe Boże Narodzenie. Nagle zjawia się u niego Żaba, która nie może się doczekać świecidełkaśnych, bombkastycznych świąt w Megabombkowym Hotelu Gwiazdkowym, a trafia do Miśka poprzez pomylenie trasy do hotelu. Żadne z nich nie spodziewa się, co wyniknie z ich spotkania… 

Po wysłuchaniu przepięknej opowieści wykonaliśmy wyjątkowe bombki, które ozdobiliśmy według własnego uznania. Pokolorowaliśmy również "quiverowe" rysunki, które następnie obejrzeliśmy za pomocą specjalnej aplikacji na tabletach. Było superaśnie, wyjątkowo, megabombkowo!
 

Oliwko, Haniu, Przemku i Maćku - dziękujemy Wam za wspaniałe towarzystwo i aktywność na zajęciach. Życzymy pięknych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Do zobaczenia w Nowym Roku!

 

 

Odsłony: 674

1

 

Aktualnie

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły