Konkurs "Bolesławiec w kwiatach"

Utworzono: środa, 24 marzec 2021 Drukuj E-mail

Miło nam ogłosić, że po rocznej przerwie wraca konkurs „Bolesławiec w kwiatach”. Będzie to już jego  28. edycja. Organizatorami konkursu są Towarzystwo Miłośników Bolesławca, Urząd Miasta Bolesławiec oraz Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Wiedzy.

Konkurs w swej długiej historii zyskał wielką renomę i zgłaszają się do niego zarówno osoby prywatne, jak i firmy  - zarządcy obiektów użyteczności publicznej. Niewątpliwie przyczynił się również do upiększenia miasta i zachęcił wiele osób do poprawy estetyki swego najbliższego otoczenia.

Zapraszamy!

Formularz zgłoszenia oraz regulamin będą udostępnione na stronie internetowej Urzędu  Miasta oraz w Punktach Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Bolesławiec w Ratuszu oraz biurowcu przy Pl. Marsz. J. Piłsudskiego.

Od dziś formularz zgłoszenia jest dostępny również w Bibliotece, a w formie elektronicznej można pobrać go z naszej strony internetowej. Można go również złożyć w naszej recepcji.