Rój Wiedzy "Idziemy na łąkę!"

Utworzono: czwartek, 28 lipiec 2022 Drukuj E-mail

UWAGA! UWAGA!

Zbliża się kolejny Rój Wiedzy! 🐝🐝🐝

Po raz kolejny, na początku sierpnia proponujemy Wam rodzinny piknik naukowy.

Tym razem – „Idziemy na łąkę”. 🌼🌼🌼

Spotykamy się w sobotę 6 sierpnia, już od 12.00.

Dowiecie się, jak ważne dla nas są łąki i ich mieszkańcy, a wszystko w formie warsztatowo – zabawowej.

Przygotowaliśmy dla Was górę ( dokładnie 10 000) kloców Linden, które poukładają z Wami świetni animatorzy; przyrodnicze koło fortuny i loterię fantową (każdy los wygrywa!); łąkowe malowanki, wycinanki, klocki puzzle, tatuaże. Będziecie mogli stworzyć piękne kwiaty, motyle i inne owady oraz zbudować domek dla owadów. Stworzycie własną mieszankę ziołowych przypraw i poobserwujecie żywe pszczoły.

Jak widać - atrakcji nie zabraknie 😀😀😀

Ekologiczny piknik rodzinny pn. "Rój Wiedzy" realizowany jest w ramach projektu Kooperační síť "Kvetoucí louky" / Sieć współpracy "Kwitnące Łąki" CZ.11.4.120/0.0/0.0/20_032/0002849

Dodatkowo – przez cały czas trwania Roju – czynne będzie nasze Centrum Wiedzy z tak chętnie odwiedzanymi przez Was eksponatami ze Stery Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA).

ZAPRASZAMY!

 Inicjatywa „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021–2025.

Odsłony: 932

katalog primo na stron

 

Aktualnie

Odwiedza nas 235 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły