"Centrum Wiedzy - wiedza i technologia bez barier" wystawa interaktywna +warsztaty edukacyjne dla dorosłych i dla dzieci

Utworzono: czwartek, 14 październik 2021 Drukuj E-mail

"Poznaj, odkryj siebie i swoje otoczenie" to wystawa interaktywna, która została zorganizowana w ramach polsko - czeskiego projektu"Centrum Wiedzy - wiedza i technologia bez barier" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa". Od 22.07.21 r.  ekspozycję można zwiedzać w Centrum Wiedzy indywidualnie lub grupowo. Grupy zorganizowane prosimy o uprzednie telefoniczne ustalenie terminu spotkania (nr tel. 75 612 13 88). Wystawa czynna będzie do 22.12.2021 r.

 Projekt "Centrum Wiedzy - wiedza i technologia bez barier" realizowany jest wspólnie przez Gminę Miejską Bolesławiec i miasto Frýdlant. Ma na celu zwiększenie współpracy transgranicznej i rozwój przyszłego partnerstwa między społecznościami w dziedzinie kulturalnej i rekreacyjno - edukacyjnej. W ramach projektu przygotowaliśmy  dla wybranych grup szkolnych, grup seniorów i mieszkańców obu miast warsztaty edukacyjne stymulujące kreatywność i aktywizujące twórczo uczestników reprezentujących wszystkie grupy wiekowe i społeczne w tym osoby niepełnosprawne.

19 października o godz. 8.00 odbędą się pierwsze wspólne polsko - czeskie warsztaty, w których wezmą udział grupy szkolne. Niebawem zamieścimy relację z wydarzenia.

Odsłony: 1533

1

 

Aktualnie

Odwiedza nas 326 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły