Curie-Skłodowska też była kobietą!

Utworzono: wtorek, 28 luty 2023 Drukuj E-mail

 „Curie-Skłodowska też była kobietą!”- czyli Dzień Kobiet w Bibliotece - Centrum Wiedzy.

Dzień Kobiet w Polsce to dzień szczególny dla Pań, czują się wówczas wyjątkowo – są adorowane, obdarowywane kwiatami i czekoladkami oraz nietuzinkowymi prezentami! Jest to niewątpliwie okazja do świętowania! Zadbajmy więc o Nas, drogie Panie w szczególny sposób - zajrzyjmy w nasze wnętrze, pochylmy się nad kondycją naszego ciała i umysłu. Wyraźmy swoją siłę! Zamanifestujmy Nasze kobiece „JA” i spotkajmy się 8 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

W programie:

15.00 – 16.00   „Kobiety nauki” gra planszowa dla dziewczynek w wieku 7-11 lat.

16.00 – 17.00  „Potęga kobiet” - intelektualne rozgrywki w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w których będzie można wygrać wyjątkowe nagrody!

Fundatorami nagród w intelektualnych rozgrywkach "Potęga kobiet" są:

CEDROWY LAS/ voucher na relaksacyjny masaż pleców w Cedrowym Zaciszu u mgr fizjoterapii Doroty Merc.

NZOZ PROVITA/ dwa vouchery na "Masaż pneumatyczny BOA", dwa vouchery na „Badanie fizjoterapeutyczne”.

STUDIO BIKINI Beata Kawiak/ trzy vouchery na zabiegi kosmetyczne m.in. piercing i stylizacja brwi z farbką.

TERMY BOLESŁAWIEC/ 4 vouchery na basen z sauną i 4 vouchery do groty solnej.

17.00 – 18.00   „Azjatycki rytuał oczyszczania twarzy” - EKOwarsztaty z doświadczoną „chwaściarką” Ewą Ambroży. Podczas warsztatów odbędzie się także pokaz masażu Kobido – japońskiego liftingu twarzy w wykonaniu Marzeny Stadnik – certyfikowanej terapeutki naturalnej, specjalizującej się w masażu Kobido, Shiatsu i refleksologii.

18.00 – 19.30   „O kobiecie z kobietą” spotkanie z fizjoterapeutką uroginekologiczną mgr Anną Czarniecką/ obowiązuje limit miejsc, na spotkanie należy przyjść w stroju wygodnym – najlepiej sportowym.

To będzie wyjątkowy wieczór drogie Panie. Do zobaczenia wkrótce!

Na każdą z wybranych atrakcji należy zapisać się osobiście bądź telefonicznie: 75 612 13 88.

 Curie Skodowska plakat

Inicjatywa „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 32 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021–2025.

Odsłony: 178

Popularne artykuły