Niezła sztuka w Bibliotece – Centrum Wiedzy

Utworzono: piątek, 12 maj 2023 Drukuj E-mail

Od 13 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu będzie można podziwiać efekty pracy twórczej wychowanków Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żeliszowie z klasy VII, którzy wzięli udział w projekcie „Kościoły Dolnego Śląska”. Pod okiem doświadczonej pedagog Honoraty Ambroszko poznali oni historię kościołów i wykonali ich makiety w pomniejszonej skali. Uczniowie mogli pracować indywidualnie lub w parach. Każdy musiał zaprojektować i samodzielnie wykonać model wybranego kościoła. Powstałe prace z pewnością wymagały dużo zaangażowania, wysiłku i dokładności. W trakcie realizacji uczestnicy projektu nauczyli się, że oprócz własnych wizji, przemyśleń, do pełnego sukcesu potrzebny jest kompromis i wspólna praca. Ich kreatywność zaowocowała ciekawymi i niezwykle precyzyjnymi pracami, które będzie można podziwiać do końca maja br. w Wypożyczalni dla dorosłych na I piętrze.

Serdecznie zapraszamy!