Andrzejkowy wieczór z Maxem Czornyjem

Utworzono: wtorek, 30 listopad 2021 Drukuj E-mail

W sobotę, 27 listopada 2021r. w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Maxem Czornyjem, adwokatem i autorem bestsellerowych kryminałów, thrillerów psychologicznych oraz powieści obyczajowych. Na spotkanie z pisarzem przybyli czytelnicy nie tylko z Bolesławca, ale również z takich miast jak Legnica czy nawet Zielona Góra. Autor okazał się znakomitym interlokutorem, dzięki czemu spotkanie stanowiło świetną rozmowę o wartościowych lekturach i zamiłowaniu do języka polskiego. Poznaliśmy też warsztat pracy autora i dowiedzieliśmy się, że planuje wydać następne książki (choć w tym temacie autor był bardzo tajemniczy). Uczestnicy spotkania mogli też zdobyć autografy na swoich egzemplarzach książek i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z pisarzem.
Tych, którzy nie mogli przyjść na spotkanie, a są ciekawi twórczości Maxa Czornyja, zachęcamy do wypożyczania książek znajdujących się w naszej bibliotece.

20211127 170329