Sieć na kulturę w podregionie jeleniogórskim

Utworzono: wtorek, 17 styczeń 2023 Drukuj E-mail

Z wielką przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Wiedzy w Bolesławcu zakończyła udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie jeleniogórskim”. Zadanie realizowała Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju a współfinansowane było ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Dzięki przedsięwzięciu nasza placówka otrzymała 6 laptopów, które wspomogą działalność instytucji.
Celami projektu były m.in. podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych i samorządowych instytucji kultury poprzez organizację szkoleń i dostęp do materiałów edukacyjnych, rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10–18 lat poprzez prowadzenie atrakcyjnych zajęć, a także wyposażenie placówek w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.

info o laptopach