Rozmawiają z nami również locuteurs natifs ! czyli « prawdziwi Francuzi ».

Utworzono: czwartek, 24 marzec 2022 Drukuj E-mail

 

Twój francuski może być jeszcze lepszy! Tak, to prawda! Przyłącz się do nas, Café français zaprasza wszystkich uczących się  języka francuskiego, a także tych, którzy władają nim już bardzo dobrze.

Rozmawiamy po francusku, żeby doskonalić swoje umiejętności, żeby nie zapominać tego, co już się nauczyliśmy, a przede wszystkim, żeby czerpać radość z mówienia w tym pięknym języku i słuchania jego brzmienia.

Mamy to szczęście, że rozmawiają z nami również locuteurs natifs ! czyli «  prawdziwi Francuzi ». Naprawdę warto. Spotkania odbywają się on – line za pomocą komunikatora Skype. Nie ma potrzeby instalowania Skype’a, można go otworzyć w przeglądarce. Przed spotkanie jest wysyłany link do niego. Jeśli się trochę spóźnisz lub nie usłyszysz dźwięku połączenia, nic straconego, można dołączyć się już w czasie trwania Café. Osoby, którym forma on – line nie jest bliska, zapraszamy do przyłączenia się na miejscu w bibliotece po uprzednim zgłoszeniu się (wspólnie wypracujemy najlepszą opcję).

W razie pytań, wątpliwości, a także, żeby otrzymać link Café napisz do nas:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najbliższa Café français en ligne jest zaplanowana na 30 marca 2022 r. (środa) godzina 17.00

Zapraszamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 196

Popularne artykuły