Vanessa Paradis - urodzona pod szczęśliwą gwiazdą

Utworzono: piątek, 03 marzec 2023 Drukuj E-mail

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie zatytułowane Vanessa Paradis – urodzona pod szczęśliwą gwiazdą   10 marca 2023 r. (piątek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Vanessa Paradis – née sous une bonne étoile -  le vendredi 10 mars  2023 à 17 heures

To spotkanie już dawno powinno mieć miejsce! W 2022 roku gwiazda francuskiej piosenki i filmu świętowała swoje 50. urodziny, to wspaniała okazja, żeby poświęcić jej francuskie popołudnie. W Polsce najbardziej znana jest z piosenki „Joe le taxi” i z roli Juliette w komedii romantycznej „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie (L'arnacoeur).

Czas odkryć sekrety ikony francuskiej piosenki i przybliżyć jej karierę, a przede wszystkim niezwykłą osobowość tej filigranowej kobiety.

Obiecujemy, że będzie to ciekawy i wyjątkowy odcinek naszych francuskich rendez-vous, nawet dla tych, którzy o Vanessie nigdy nie słyszeli.

Zapraszamy miłośników kultury francuskiej i języka francuskiego, ciekawych świata i ludzi, wszystkich mających ochotę wspólnie spędzić czas.

Masz ochotę miło spędzić czas, przyjdź na nasze francuskie spotkanie.

Czekamy na Was! On espère vous voir !