Paryż w pigułce

Utworzono: środa, 12 kwiecień 2023 Drukuj E-mail

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie zatytułowane Paryż w pigułce 21 kwietnia 2023 r. (piątek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Paris en bref - le vendredi 21 avril 2023 à 17 heures

Ach ten Paryż! Można do niego powracać wielokrotnie i wciąż odkrywać coś nowego. Wybierzmy wspólnie to minimum, które trzeba zobaczyć. Dowiedzmy się jak zaplanować najlepiej zwiedzanie, na co się zdecydować, gdy musimy wybierać, jak uszczknąć dla siebie najwięcej z paryskiej magii. Fontanny, kolumny Morris’a, kioski, czyli o tym co typowe dla Paryża i co przyczynia się do niepowtarzalnej atmosfery miasta.

Zachwyćmy się miastem świateł jeszcze raz! Paris fait toujours rêver ! Paris fait vibrer !

Zapraszamy miłośników kultury francuskiej i języka francuskiego, ciekawych świata i ludzi, wszystkich mających ochotę wspólnie spędzić czas.

Czekamy na Was! On espère vous voir !