Klub Miłośników Fantastyki - Jakub Ćwiek

Utworzono: piątek, 16 wrzesień 2022 Drukuj E-mail

 

09.09.2022 o godzinie 16:00 miało miejsce kolejne spotkanie Klubu Miłośników Fantastyki, na którym rozmawialiśmy o książce "Stróże" Jakuba Ćwieka.

Anioł prowadzący śledztwa jak policjant? Ależ owszem! W fantastyce nie takie rzeczy się zdarzają. Dwóch agentów W.I.N.A. (Wydział Interwencyjny Nadzoru Anielskiego) Zadra i Bacz nie są zwykłą parą śledczych. Prowadzą nietypowe śledztwa, mają dziwne międzygatunkowe przyjaźnie i całe tony niebiańskiej biurokracji… A wszystko oczywiście komplikuje im jak tylko może nie kto inny jak Loki. Ot, dzień jak co dzień w pracy anioła stróża. Choć w pierwotnym założeniu "Stróże" mieli być serialem to jednak na koniec wyszła z tego książka. Choć pomysł dobry, to książka nie przekonała do siebie wszystkich klubowiczów.

Na szczęście nie wszystko musi się każdemu podobać więc teraz dla odmiany sięgniemy po "Cud Miód Malina" Anety Jadowskiej.

Jeśli lubicie książki Anety Jadowskiej i chcecie o nich porozmawiać to zapraszamy na spotkanie Klubu Miłośników Fantastyki 07.10.2022 o godzinie 16:00.

 

 

Odsłony: 487

Popularne artykuły