Zapraszamy na zajęcia plastyczne!

Utworzono: środa, 01 marzec 2023 Drukuj E-mail

Zapraszamy dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną.

"Konkurs plastyczny na projekt kartki wielkanocnej 2023" organizowany jest przez Fundację BGK, a my jako biblioteka pragniemy wziąć w nim udział i przesłać prace naszych uczestników.

Może macie już jakieś ciekawe pomysły? Zapraszamy do ich realizacji! 2 marca o godz. 16.00.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować pracę plastyczną w postaci ciekawego i oryginalnego projektu kartki wielkanocnej. Prace mogą być wykonane techniką dowolną i powinny mieć format kwadratu o wymiarach 21 cm x 21 cm. Mile widziane są kartki przygotowane z materiałów naturalnych oraz pochodzących z recyklingu.

Regulamin konkursu dostępny w bibliotece.

kartka