Profilaktyka w bibliotece
W ostatnich dniach w naszej Bibliotece odbyły się zajęcia profilaktyczne dla dzieci ze szkół podstawowych dotyczące szkodliwości palenia papierosów i spożywania alkoholu, poprowadzone przez edukatora z krakowskiego Teatru „Magiczna Scena”. Spotkanie miało na celu zwiększenie świadomości dzieci na temat zagrożeń związanych z uzależnieniami i promowanie właściwych postaw prozdrowotnych. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, jaki wpływ mają używki na zdrowie oraz dlaczego warto podejmować zdrowe i odpowiedzialne wybory. Zajęcia realizowane w ramach programu profilaktycznego “Świat pasji bez nałogów”. Sfinansowane z budżetu Gminy Miejskiej Bolesławiec.
Galeria zdjęć
Odsłony: 87












