Profilaktyka w bibliotece

Utworzono: sobota, 30 maj 2026 Drukuj E-mail
Dzieci siedzą przy stole, mężczyzna stoi i gestykuluje na tle ekranu z prezentacją
W ostatnich dniach w naszej Bibliotece odbyły się zajęcia profilaktyczne dla dzieci ze szkół podstawowych dotyczące szkodliwości palenia papierosów i spożywania alkoholu, poprowadzone przez edukatora z krakowskiego Teatru „Magiczna Scena”.  Spotkanie miało na celu zwiększenie świadomości dzieci na temat zagrożeń związanych z uzależnieniami i promowanie właściwych postaw prozdrowotnych. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, jaki wpływ mają używki na zdrowie oraz dlaczego warto podejmować zdrowe i odpowiedzialne wybory. Zajęcia realizowane w ramach programu profilaktycznego “Świat pasji bez nałogów”. Sfinansowane z budżetu Gminy Miejskiej Bolesławiec.
                                                                                         Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 87

katalog primo na stron

 

Aktualnie

Odwiedza nas 630 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły