Książka dla Seniora

Utworzono: czwartek, 29 październik 2020 Drukuj E-mail

Drodzy Czytelnicy,

uruchamiamy nową usługę dedykowaną osobom starszym (65+) i niepełnosprawnym, które nie mogą same przyjść do biblioteki „Książka dla Seniora”.

Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 75 612 13 87 od poniedziałku do piątku (10.00 – 18.00) i zamówić książki, a my dostarczymy je Państwu do domu.

Będziemy realizować zamówienia na konkretne tytuły lub kierować się preferencjami czytelniczymi zamawiającego.

Dostawy będą realizowane w pierwszy i trzeci piątek miesiąca w godzinach od 12.00 do 14.00.

Usługa jest bezpłatna.

Zachowujemy wszelkie środki ostrożności związane z sytuacją pandemii COVID-19, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno czytelnikowi jak i bibliotekarzowi. Pracownik oraz odbiorca w trakcie wizyty muszą mieć zakryte usta i nos. Książki, które wracają od czytelników każdorazowo trafiają na kwarantannę. Osoby chore oraz przebywające na kwarantannie nie mogą korzystać z tej usługi.