Uwaga! Biblioteka zamknięta do 18.04.2021

Utworzono: piątek, 09 kwiecień 2021

Drodzy Czytelnicy!

Z uwagi na zalecenia Ministra Zdrowia oraz rekomendacje Biblioteki Narodowej dotyczące ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa COVID – 19 i wzrastającą liczbę zachorowań na terenie kraju Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Wiedzy w Bolesławcu będzie zamknięta do 18.04.2021 r.

W tym czasie nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie zbiorów.

Z uwagi na możliwość zdalnego wypożyczania zasobów, zachęcamy naszych Czytelników do składania zamówień przez:

• katalog Primo,
  • telefonicznie (75 61 21 387) oraz
  • mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) na odbiór książek w książkomacie.

O wszystkich zmianach w funkcjonowaniu MBP-CW będziemy informować na bieżąco. Prosimy o śledzenie naszej strony oraz profilu na Facebooku.