Moja książka na trudne chwile – tarasowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Utworzono: wtorek, 28 lipiec 2020

books-butterfly-sunlight-butterfly-cutout-decor-and-hard-cover-book-wallpaper-preview.jpg

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na wakacyjne - tarasowe spotkanie. Omawiać będziemy nasze książki terapeutyczne - te, które nas leczą i pocieszają.

30 lipca 2020  - czwartek, godz. 17.00

Marcin Wicha w książce "Rzeczy których nie wyrzuciłem" pisze o jednej z najważniejszych książek swojej matki - "Emmie" Jane Austin:

"Traktowała tę powieść terapeutycznie. Wracała do niej w chwilach przygnębienia. W chorobie. W czasie depresji i dziejowych katastrof."

Zapewne każdy z nas czytających, ma tez na swojej półce taką pozycję. Książkę po którą sięga gdy mu źle, gdy jest chory, gdy ma spadek nastroju albo gdy świat wokół wychodzi z formy. Książkę, która leczy, wzmacnia, poprawia humor i dodaje sił do życia, pociesza i koi. Książkę na trudne czasy.

Na lipcowym, wakacyjnym spotkaniu podzielimy się takimi ulubionymi, osobistymi książkami terapeutycznymi. Przynieśmy je ze sobą, pokażmy jak bardzo są zaczytane, stwórzmy naszą klubową "najważniejszą półkę" - terapeutyczny pakiet literacki .

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki - w czwartek 30 lipca 2020 o godz. 17.00 na tarasie Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Wiedzy, ul. Głowackiego 5

Wstęp wolny.

Odsłony: 353