Francuskie klimaty startują ze spotkaniem filmowym 12 stycznia!

Utworzono: wtorek, 09 styczeń 2024 Drukuj E-mail

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie zatytułowane Francuskie seriale - 12 stycznia 2024 r. (piątek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Les séries françaises -  le vendredi 12 janvier 2024 à 17 heures

Lubisz oglądać seriale, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie. Będziemy polecać, co warto obejrzeć, dzielić się opiniami, a także wspominać. Kto pamięta popularny francuski sitcom „Miód i pszczoły” nadawany w latach 1992-1994? Kto marzył o włosach à la Lola?!

Dlaczego seriale i serie książkowe są teraz tak popularne? Czy ten fenomen opanował cały świat? Co oglądają Francuzi? Co warto obejrzeć na Netflixie, gdzie szukać francuskich filmów, po prostu całe popołudnie z magią kina. Dobra rozrywka gwarantowana!

Zapraszamy na nasze cykliczne spotkania dla miłośników kultury francuskiej, staramy się zawsze o dobrą atmosferę, w końcu nasz cel, to dzielenie się miłością do kultury francuskiej i wiedzą o niej.

Czekamy na Was!