UWAGA! Ogłaszamy konkurs plastyczny!

Utworzono: poniedziałek, 03 lipiec 2023 Drukuj E-mail

Ogłaszamy konkurs plastyczny pn. „Żyjemy w Europie, Europa jest w nas"!

Drodzy bolesławianie,

Najwyższa europejska nagroda dla miast i gmin przyznawana każdego roku przez Radę Europy trafiła do miasta Bolesławiec! Przed otrzymaniem najwyższego wyróżnienia trzeba zdobyć trzy tytuły pośrednie: Dyplom Europejski, Flagę Honorową i Odznakę Honorową. O tegoroczną nagrodę z polskim Bolesławcem rywalizowały cztery inne europejskie miasta – Rambouillet we Francji, Bamberg w Niemczech, Połąga na Litwie i Odessa na Ukrainie. Z tej okazji organizujemy konkurs plastyczny pod nazwą „Żyjemy w Europie, Europa jest w nas”.

Zasady konkursu plastycznego są bardzo proste:

1. Temat pracy: Żyjemy w Europie, Europa jest w nas
  2. Wiek uczestników: 7-15 lat
  3. Technika pracy: kredka, ołówek, farby wodne
  4. Format pracy: A4
  5. Termin nadsyłania prac: do 21 lipca 2023 r.
  6. Gdzie należy dostarczyć prace: Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Wiedzy w Bolesławcu /Centrum Wiedzy – parter/

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystego otwarcia pokonkursowej wystawy w ramach obchodów Bolesławieckiego Święta Ceramiki 16.08.2023 r. o godz. 17.00 przed budynkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Załączniki:

1. Regulamin konkursu "Żyjemy w Europie, Europa jest w nas"

2. Zgłoszenie udziału w konkursie "Żyjemy w Eurpie, Europa jest w nas"

yjemy w europie europa jest w nas www1