Gra terenowa z Nelly Rapp

Utworzono: czwartek, 21 kwiecień 2022 Drukuj E-mail

 

Czy mamy wśród naszych najmłodszych czytelników fanów książki Martina Widmarka "Nelly Rapp"?

 

"Nelly Rapp" to seria książek dla początkujących czytelników. Poznajemy w nich tajną agentkę, która walczy z różnymi stworami, używając swojego sprytu i wiedzy zdobytej w akademii dla tajnych agentów.

W pierwszej części Nelly Rapp wraz z rodziną odwiedza dawno niewidzianego wujka Hannibala. Szukając łazienki, trafia do tajemniczego pomieszczenia na strychu, przypominającego szkolną klasę. To Upiorna Akademia, a Nelly będzie musiała dowiedzieć się wszystkiego o zwyczajach wampirów (zawsze myją zęby!), aby zdać egzamin i zostać jej uczennicą. Czy Nelly uda się zostać upiorną agentką? W Upiornej Akademii, szkole trenującej upiornych agentów, Nelly uczy się, jak rozpoznawać i walczyć z przerażającymi stworami bez zostawania ofiarą własnego lęku.

Martin Widmark jest uznawany za giganta literatury dla dzieci. Serie przygód Lassego i Mai oraz upiornej agentki Nelly Rapp trafiają na listy bestsellerów na całym świecie. W samej Szwecji jego książki sprzedały się w trzymilionowym nakładzie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Zapraszamy wszystkich nieustraszonych czytelników 27 kwietnia o godz. 16.00 do biblioteki na mrożące krew w żyłach przygody z Nelly Rapp i psem Londynem!

Zapisy: 75 61 21 389

 

 Egzamin

 

Odsłony: 272

Popularne artykuły