Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie 7 lipca

Utworzono: sobota, 01 lipiec 2023 Drukuj E-mail

Francuskie klimaty zapraszają na spotkanie Dzień Bastylii - 07 lipca 2023 r. (piątek) o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy w Bolesławcu.

Vive la France -  le vendredi 07 juillet 2023 à 17 heures

14 lipca przypada Święto Narodowe Francji, od szturmu na Bastylię rozpoczęła się Wielka Rewolucja Francuska. Z tej szczególnej okazji zapraszamy na spotkanie inne niż wszystkie,  razem uczcimy francuskie święto. To będzie także czas na dzielenie się osobistymi relacjami z podróży, wspomnieniami, ciekawostkami dotyczącymi kultury francuskiej. Będziemy dzielić się swoimi francuskimi historiami, ale również wiedzą o kraju nad Sekwaną.

Będzie też bardzo muzycznie!

Zapraszamy na nasze cykliczne spotkania dla miłośników kultury francuskiej, jesteś ciekaw jak to wygląda, przyjdź i sprawdź.

Czekamy na Was!