Nabór na kurs gastronomiczny

Utworzono: czwartek, 12 październik 2023 Drukuj E-mail

POPRAW SWOJE UMIEJĘTNOŚCI GASTRONOMICZNE

Serdecznie zapraszamy na kursy gastronomiczne dla obywateli  Ukrainy!

Odkryj świat gościnności i gastronomii, poznaj język, teorię i praktykę świata gastronomii. Rozwijaj po opieką profesjonalistów swoje umiejętności jako kelner/kelnerka lub szef kuchni.  Popraw swoje umiejętności gastronomiczne, poszerz swoje możliwości na międzynarodowym rynku pracy i przeżyj niezapomniane wrażenia. Dołącz do nas i odkryj nowych przyjaciół i możliwości kariery.

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

Czego można się nauczyć na naszych kursach gastronomicznych:

• Język i teoria świata gastronomii:
    • Nauczysz się podstawowych i specjalistycznych zwrotów w języku czeskim i polskim, w tym powitań i specyficznych terminów gastronomicznych przydatnych w przyszłej pracy w branży gastronomicznej.
    • Dowiesz się, jak komunikować się w różnych sytuacjach, w tym zamawiać jedzenie, napoje i dokonywać płatności.
  • Część praktyczna:
    • Dla kelnerów:
      • Poprawisz swoje umiejętności komunikacji z klientami.
      • Nauczysz się przyjmować zamówienia, dostarczać jedzenie i napoje oraz opanujesz techniki baristyczne.
      • Zdobędziesz umiejętności rozwiązywania roszczeń.
      • Nauczysz się  przetwarzania płatności.
    • Dla szefów kuchni:
      • Dowiesz się, jak przygotować typowe dania kuchni czeskiej i polskiej oraz inne potrawy z Europy Środkowej.
      • Zdobędziesz praktykę w kuchni czeskiej pod okiem doświadczonych profesjonalistów.
      • Zdobędziesz praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu smacznych i autentycznych potraw.

Kursy odbędą się w hotelu Starý Mlýn w języku czeskim, polskim i ukraińskim, w zależności od uczestników w grupie.

Kurs ten poszerzy również Twoje perspektywy kulturowe i językowe oraz otworzy drzwi do międzynarodowych możliwości zatrudnienia w sektorze hotelarskim i gastronomicznym, ponieważ jest organizowany przez czesko-polskich partnerów.

Dołącz do nas podczas tej wymiany kulturowej, podczas której nie tylko poprawisz swoje umiejętności, ale także poznasz nowych przyjaciół i przeżyjesz niezapomniane wrażenia.

Kurs jest bezpłatny, łącznie z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Uczestnicy płacą jedynie za napoje w restauracji.

Każdego dnia odbędzie się 6 godzin zajęć praktycznych i 3 godziny zajęć językowych.

Aby się zapisać, wybierz preferowane daty i wyślij je e-mailem do koordynatorki projektu Izabeli Szymańskiej.

Daty kursów (do wyboru):

• 6.11.2023 do 10.11.2023
  • 20.11.2023-24.11.2023
  • 27.11.2023 do 1.12.2023
  • 11.12.2023 do 15.12.2023
  • 8.01.2024 do 12.01.2024
  • 22.01.2024 do 26.01.2024

Każdy termin będzie zawsze koncentrował się wyłącznie na kelnerach lub szefach kuchni. Tematyka każdego kursu będzie określana zgodnie z zainteresowaniami uczestników.

Osoba do kontaktu: Izabela Szymańska

Tel: + 75 612 1381