Legimi - kody na 2024 rok

Utworzono: środa, 27 grudzień 2023 Drukuj E-mail

Drodzy Czytelnicy,

Informujemy, że w roku 2024 również mamy dla Was kody do platformy Legimi, dzięki którym zyskacie możliwość bezpłatnego czytania ebooków i audiobooków na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku.

Ilość darmowych kodów, które rozdajemy, jest uzależniona od naszych możliwości finansowych i w tym roku wyniesie 50.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zainteresowanych otrzymaniem kodu jest znacznie więcej. Uznaliśmy więc, że najbardziej sprawiedliwym sposobem rozdzielenia kodów będzie losowanie.

Warunkiem udziału w losowaniu jest to, iż czytelnik musi stawić się osobiście do biblioteki z kartą biblioteczną, mieć aktywne konto wypożyczeń w 2023 r. oraz nie posiadać w stosunku do biblioteki zaległości finansowych.

Zapisy odbędą się w dniach 3-5 stycznia w godzinach pracy biblioteki. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, wszystkie numery kart z listy wchodzą do puli.

Losowanie odbędzie się 8 stycznia 2024 r. Czytelnicy, którym dopisze szczęście i to właśnie ich numer karty zostanie wylosowany, zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo i będą mieli możliwość odbioru kodu do dnia 16 stycznia 2024 r.

Zapraszamy do zapisywania się na listę i życzymy szczęścia w losowaniu.