UWAGA NOWE KODY NA 2019 ROK!!! CZYTAJ ZA DARMO - BEZ LIMITU

Utworzono: czwartek, 16 luty 2017 Drukuj E-mail

Zapraszamy już od stycznia 2019 roku do Biblioteki po nowe kody do LEGIMI - bezpłatnej bazy e-booków.

Przykładowe tytuły na zachętę:

01 02 03 04 05 06

Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki mają dostęp do kolejnej atrakcyjnej bazy nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów - z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy na podstawie otrzymanego w bibliotece indywidualnego kodu założyć konto i pobrać bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie e-książki dostępne w abonamencie można za darmo czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Kody będą ważne do końca roku 2019.

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie http://www.legimi.com/dbpw/. Następnie wybrane książki można pobrać bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym urządzeniu. Kolekcja obejmuje ponad 16 tysięcy tytułów najlepszych autorów - polskich i zagranicznych.

Wypożyczone e-booki będzie można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać też w chmurze® jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Usługa wypożyczania następnego zbioru książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych.

Odsłony: 14725

Popularne artykuły