Spotkanie autorskie ze Sławkiem Gortychem

Utworzono: środa, 24 kwiecień 2024 Drukuj E-mail

Oficjalna premiera „Schroniska, które spowijał mrok” to idealny moment na przekazanie naszym czytelnikom fantastycznej wiadomości, jaką jest spotkanie autorskie ze Sławkiem Gortychem. Wiemy, że wielu z Was jest ciekawych treści najnowszego tomu Sagi Karkonoskiej. Wiemy też, że pragniecie porozmawiać z autorem i zdobyć jego dedykację na swoim egzemplarzu książki. Wiemy również, że rosnąca popularność naszego rodzimego pisarza sprawia, że spotkanie z nim to niezwykle ważna data w kalendarzu naszej biblioteki i każdego miłośnika kryminałów. Zapraszamy Was zatem na rozmowę o Karkonoszach, lawinach śnieżnych i zaskakująco niebezpiecznych konsekwencjach dostawy węgla do szkoły w Cieplicach.
Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej - Centrum Wiedzy w Bolesławcu 15 maja 2024 r. o godzinie 18.30.
Serdecznie zapraszamy.
Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek Sławka Gortycha dzięki współpracy z bolesławiecką Księgarnią Papirus.

gortych strona