Las bliżej nas - wyniki konkursu

Utworzono: środa, 28 październik 2020 Drukuj E-mail

 

26 października podsumowany został konkurs dla uczniów klas III „Las bliżej nas” zorganizowany przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Przed tygodniem wzięło w nim udział 24 trzecioklasistów z bolesławieckich szkół podstawowych. Zostali oni wyłonieni w klasach uczestniczących wcześniej w warsztatach edukacji leśnej, przygotowanych we współpracy z Nadleśnictwem Bolesławiec. Uczestnicy konkursu pracowali w zespołach dwuosobowych.

Zwycięzcami okazali się uczniowie klasy III c ze Szkoły Podstawowej nr 2: Emilia Jakubczyc i Antoni Blatkiewicz przygotowani przez panią Monikę Grzyb.

II miejsce zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów: Maria Kozicka i Antonina Roman przygotowani przez panią Beatę Cebulską.

III miejsce zajęli uczniowie klasy III c ze Szkoły Podstawowej nr 5: Hanna Putyra i Olga Pietruszka przygotowani przez panią Annę Świderską.

Z zadaniami konkursowymi uczniowie zmagali się w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej– Centrum Wiedzy. Ogłoszenie wyników odbyło się już bez udziału uczestników.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe zakupione w ramach projektu „Ekologia? Naturalnie! Bolesławieccy uczniowie uczą się postaw proekologicznych w kontakcie z naturą” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Odsłony: 6365

katalog primo na stron

 

Aktualnie

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły