Wakacje czas zacząć!

Utworzono: czwartek, 22 czerwiec 2023 Drukuj E-mail

Zapraszamy na wakacyjną przygodę w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Wiedzy w Bolesławcu!

W BIBLIOTECE, w wakacyjne poniedziałki w godzinach od 11.00 do 13.00 czekać będą na Was gry i zabawy. Dzieci w wieku 7 - 11 lat będą mogły zmierzyć się w zdrowej rywalizacji, rozwinąć logiczne myślenie i stworzyć z kolegami wspaniałą drużynę - "zGRAną ekipę".
Przygotujcie się na rozgrywki pełne emocji: gry słowne, pamięciowe, detektywistyczne, książkowe, przygodowe, ruchowe i retro!
Będzie się działo!

Od 24 do 28 lipca w godzinach od 10.00 do 15.00 wielbiciele architektury odbędą "Archi-przygody" z architektką - Natalią Milewską biorąc tym samym udział w projekcie Narodowego Centrum Kultury.

Dodatkowo w ODDZIALE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (II p.) od 3 do 28 lipca zaprezentujemy świat dziecięcych emocji na ilustracjach z serii książek Elsy Punset "Nieustraszeni" autorstwa hiszpańskiej ilustratorki Rocio Bonilii.

W CENTRUM WIEDZY, każdego dnia od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 12.00 dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat

czekać będą na różnorodne zajęcia!

W poniedziałki „Mali konstruktorzy” oddadzą wodzę fantazji podczas zajęć z klockami Linden konstruując obiekty architektoniczne i inżynieryjne.

We wtorki w „Wakacyjnym Klubie Majsterkowicza” odbywać się będą zajęcia z zestawami logicznymi w Majsterni.
W środy dla fanów doświadczalnych wyzwań przygotowaliśmy warsztaty pod hasłem „Eksperymentalne lato” podczas których realizować będziemy pokazy naukowe.

W czwartki podczas zajęć kreatywnych „ScrapArt”
z pewnością nie będziecie się nudzić  tworząc fantazyjne rzeźby przestrzenne z materiałów recyklingowych.
Na zakończenie tygodnia, w każdy piątek, podczas zajęć „Wakacje pod gwiazdami” omawiać będziemy zagadnienia związane z kosmosem!

ZAPISY: 75 612 13 88

Wakacje od podwrka plakat