"FERIE W OBIEKTYWIE"

Utworzono: poniedziałek, 02 luty 2004 Drukuj E-mail

Origami to japońska sztuka składania papieru. Papier - zwykle dzieci otrzymują do zabawy najwcześniej, a origami pozwala tworzyć czarodziejski świat i odkryć radość tworzenia.

Prawda, że ładny ten kolorowy, podwodny świat - z dziesiątkami fantazyjnych, morskich stworzeń - jaki wspólnie wyczarowaliśmy?

NASZE "BAJKOWE AKWARIUM" [w zbliżeniu] - Poznajecie swoje czarodziejskie stwory ?

"TEATR CIENI" - Aktorami w naszym teatrze były ręce - odpowiednio ułożone przesuwały się przed źródłem światła wyczarowując świat zwierząt i postaci, które można spotkać tylko w bajkach.

Praca wymagała dużego skupienia i uwagi, ale efekty były wspaniałe. Na zakończenie zabawy odrysowaliśmy kontur cienia naszych profilów odbity na ścianie. W ten sposób powstała GALERIA PORTRETÓW.

"ŚMIESZNOTY" - Fajne te nasze "śmiesznoty" - prawda ?! Praca nad nimi to było istne szaleństwo wyobraźni !

"HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA" - Codziennie przeżywamy nowe przygody Harrego z ostatnio wydanego tomu. Nie jesteśmy MUGOLAMI a Ty ?!

"KOLOROWE ZABAWY"

Czy można stworzyć coś ciekawego operując tylko jednym kolorem ? Dzień przed zabawą dzieci podzieliły się na trzy zespoły i wybrały swój kolor. Tak powstały trzy grupy - "żółta", "czerwona" i "niebieska".

A oto imponujący efekt naszej przepysznej zabawy.

Odsłony: 3944

1

 

Aktualnie

Odwiedza nas 265 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły