Krzysztof Petek – Polowanie na przygodę

Utworzono: sobota, 04 wrzesień 2010 Drukuj E-mail
Wydarzenie z cyklu „BOLESŁAWIECKIE BIBLIONALIA”
dofinansowane w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

To było wyjątkowe spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci. Odbyło się nie w Bibliotece, a na terenie Osiedla Kościuszki. Uczestnicy mogli poczuć smak prawdziwych przygód, które opisuje w swoich książkach Krzysztof Petek.

Wiele emocji dostarczyła nam przejażdżka terenowym Land Roverem, przejście na moście linowym i tyrolka. Dobrze jest tez znać podstawowe techniki samoobrony, umieć rozbić namiot służący do wypraw ekstremalnych i przyrządzić chlebek traperski z dodatkiem popiołu z ogniska. Po tylu przeżyciach chętnie zasiedliśmy przy wcześniej, własnoręcznie rozpalonym, ognisku na małe „co nieco” i słuchanie ciekawych opowieści.

Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji wydarzenia: Paniom z MOPS – Monice Erens, Bernardzie Zelisko i Karolinie Kubiak, funkcjonariuszom Straży Miejskiej.

Dziękujemy Ludziom Wielkiego Serca za wsparcie rzeczowe – firmie Kaufland Polska, Panu Mieczysławowi Podulce, Państwu Stanisławie i Zdzisławowi Berezowskim, , Hurtowni Spożywczej „Jarex” i Hurtowni Wielobranżowej „Techbol”. To między innymi dzięki Państwu na wielu twarzach zagościł w tym dniu uśmiech.

 

Odsłony: 3284

katalog primo na stron

 

Aktualnie

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Popularne artykuły