Dotacja na zakup nowości wydawniczych

Utworzono: środa, 02 sierpień 2023 Drukuj E-mail

Takie wiadomości lubimy!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna – Centrum Wiedzy w Bolesławcu otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Wieloletniego „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, w ramach którego zdefiniowany jest Priorytet 1 „Poprawa oferty bibliotek publicznych”, Kierunek Interwencji 1.1 „Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych”, który realizuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego  za pośrednictwem Biblioteki Narodowej.

W tym roku na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków otrzymaliśmy 25.500 zł. Za pozyskane środki planujemy zakup wielu nowości i tytułów, o które nas pytacie. Bardzo się cieszymy, że dzięki dotacji możemy zaspokoić oczekiwania naszych czytelników.

zakup nowoci 2023